قطعه یاب موبایل چیست؟

"قطعه یاب" چیست؟

قطعه یاب،فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل نیست،بلکه بستری مناسب برای "قطعه فروشان" و "تعمیرکاران موبایل" است که قطعات موبایل خود را(کارکرده و نو)در سـراسـر ایـران،با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

توسط قطعه یاب میتوانید قطعات موبایل خود را آگهی کنید و آنها را به فروش برسانید.(در ادامه بیشتر با قطعه یاب آشنا میشوید)

 

 

دیگر به دنبال گروه های تعمیراتی نباشید!

با استفاده از اپلیکیشن "قطعه یاب موبایل"،تمامی قطعات موبایل(کارکرده و نو)که در سراسر ایران به فروش گذاشته شده و همچنین تمام "درخواست قطعات" تعمیرکاران ایران را در کوتاه ترین زمان مشاهده کنید.

 

 

بانک بُرد موبایل:

دنیایی از برد های فروشی موبایل سراسر کشور در دستان شماست.دیگر برای پیدا کردن یا فروختن برد های موبایل خود نیازی به گروه های تعمیراتی ندارید!

وارد بخش "بانک برد موبایل" شوید،بُرد های فروشی خود را رایگان آگهی کنید و با تعمیرکاران و قطعه فروشان سراسر کشور به اشتراک بگذارید.همچنین اگر به دنبال بُرد موبایل هستید،میتوانید در کوتاه ترین زمان،آن را در "بانک بُرد موبایل" جستجو کنید.

 

 

فروش قطعه:

شما میتوانید قطعات موبایل خود را(کارکرده و نو)که قصد فروش آن را دارید،به صورت کاملا رایگان در قطعه یاب آگهی کنید و آن را به فروش برسانید.

 

تفکیک برندها و قطعات:

با تفکیک منظم بِرَند قطعات و لیستی کامل از تمامی قطعات موبایل،به راحتی قطعه ی مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

 

درخواست قطعه:

حتما برای شما پیش آمده است که به قطعه ای نیاز دارید،اما آن قطعه در بازار موجود نیست!!

با قابلیت "درخواست قطعه"،قطعاتی که نیاز دارید را در سراسر کشور به اطلاع قطعه فروشان و تعمیرکاران موبایل برسانید،تا کسی که قطعه ی مورد نیاز شما را موجود دارد،با شما تماس بگیرد.

همچنین اگر شما فروشنده قطعات هستید ،میتوانید روزانه این لیست را چک کنید و قطعاتی که موجود دارید را به متقاضیان آن قطعه به فروش برسانید.

 

 

ابزار های تعمیراتی:

روزانه در این بخش ابزار های تعمیراتی موبایل(نرم افزار و سخت افزار) جهت فروش آگهی میشود.همچنین شما میتوانید ابزاری که به دنبال آن هستید را در این بخش جستجو کنید و یا ابزار های تعمیراتی خود را جهت فروش آگهی کنید.

 

 

آموزش های تعمیراتی:

آموزش های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل را که کاربران در این لیست ثبت میکنند را دنبال کنید و اطلاعات تعمیراتی خود را افزایش دهید.

همچنین شما هم میتوانید لینک آموزش های تعمیراتی موبایل را در این لیست ثبت کنید و با همکاران به اشتراک بگذارید.

 

ثبت آنی آگهی و درخواست قطعات:

تنها در عرض  1 دقیقه قطعات خود را آگهی و یا درخواست های قطعات خود را در اپلیکیشن ثبت کنید و آنها را با تمام قطعه فروشان و تعمیرکاران موبایل ایران  به اشتراک بگذارید.

 

 

رایگان استفاده کنید:

کلیه امکانات قطعه یاب، به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران است و هیچ گونه هزینه ای بابت (ثبت نام،ثبت آگهی،درخواست قطعه و ...) پرداخت نمیکنند.