قطعه یاب موبایل : قوانین سایت

هرگونه استفاده یا فعالیت در قطعه یاب به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. قطعه یاب هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ قطعه یاب استفاده میکنند.

 

تلاش قطعه یاب، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

قطعه یاب،فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل نیست.بلکه بستری است برای تعمیرکاران و قطعه فروشان موبایل که نیاز های تعمیراتی خود را از قبیل:درخواست قطعه،فروش قطعه، آموزش های تعمیراتی و فروش ابزارآلات را با سایر همکاران خود در سراسر ایران به اشتراک بگذارند.

 

قطعه یاب،صحت و سلامت هیچ یک از قطعات آگهی شده در سایت را مورد سنجش قرار نداده ، نخواهد داد و تایید نمیکند،از این رو، وظیفه  تست و تحویل تمامی قطعات که در سایت آگهی شده است، بر عهده خریدار و فروشنده ی آن قطعه میباشد و قطعه یاب هیچ مسئولیتی در قبال هیچ یک از قطعات آگهی شده توسط کاربران سایت یا اپلیکیشن،بر عهده نمیگیرد.

 

مسئولیت هرگونه استفاده از آگهی‌های این سایت از جمله خرید و فروش قطعات بر عهده ی شماست و قطعه یاب هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده ی شما از این سایت ندارد.توجه داشته باشید، به دلیل حساس بودن بسیاری از قطعات،این امکان وجود دارد که قطعه،حتی در مسیر ارسال یا حمل و نقل دچار خرابی و یا شکستگی شود.با توجه به این مهم،سعی کنید حضوری خرید را انجام دهید و خودتان شخصا، یا به کمک یک تعمیرکار مجرب، قطعه را تست و تحویل بگیرید.

 

قطعه یاب هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.بنابراین قطعه یاب، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات،مشخصات تماس و موارد مشابه که به قطعه یاب ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده ی فرستنده اطلاعات است.

 

قطعه یاب مختار است هر گونه پیام، آگهی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما،یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

راهنمای خرید ایمن

از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

 

هیچوقت به صحت و سلامت یک قطعه ، از طریق عکس یا ویدئویی که فروشنده ی آن قطعه ، برای شما ارسال کرده است اطمینان نکنید،چراکه به دلیل حساس بودن بسیاری از قطعات،این امکان وجود دارد که قطعه،حتی در مسیر ارسال یا حمل و نقل دچار خرابی و یا شکستگی شود.با توجه به این مهم،سعی کنید حضوری خرید را انجام دهید و خودتان شخصا، یا به کمک یک تعمیرکار مجرب، قطعه را تست و تحویل بگیرید.

 

هرگز پیش اطمینان از صحت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.

 

اگر فروشنده،اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

 

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

 

بیشتر احتیاط کنید وقتی…

◆ قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

◆ فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.

◆ می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

 

به خاطر داشته باشید:

● در خرید پستی، پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه ای را پرداخت نکنید.

● بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.

● در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

● بهتر است قبل از تحویل کالا  در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

 

 

با تشکر؛

"قطعه یاب موبایل"